<
Lubisz i-Films.pl?

Wyszukiwarka

Regulamin

1.

Korzystanie z zasobów dostępnych na stronie internetowej i-films.pl oznacza wyrażeniem zgody i akceptację warunków oraz zasad użytkowania zawartych w niniejszym regulaminie. W zasobach strony internetowej i-films.pl zabrania się umieszczania materiałów niezgodnych z obowiązującymi normami prawnymi, obyczajowymi lub etycznymi, w tym zwłaszcza treści o charakterze pornograficznym, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, itp. oraz propagujące przemoc, piractwo fonograficzne, komputerowe, upowszechniających techniki łamania danych, wirusy oraz publikacji wszelkich innych, podobnych w treści i działaniu, materiałów.

2.

Serwis i-films.pl nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się z wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

3.

Serwis i-films nie zawiera plików z filmami, a jedynie informacje na ich temat zawierające:

- opis i długość filmu
- kody embed (HTML) zewnętrznych serwisów

Wszelkie roszczenia dotyczące praw autorskich, znaków towarowych, i innych naruszeń regulaminu można zgłaszać przez specjalną opcje nad każdym materiałem lub bezpośrednio na adres kontakt@i-films.pl

4.

Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od serwisu i-films.pl oraz innych osób (reklamodawców współpracujących z i-films.pl):
- na adres poczty elektronicznej Użytkownika użytego podczas rejestracji do serwisu i-films.pl;

Kategorie

Menu

Statystyki

Shoutbox

Administracja serwisu i-films.pl nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników w serwisie. Stanowczo zrzeka się z wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszonymi przez użytkowników materiałami. Użytkowanie serwisu wymaga znajomość regulaminu. Dostęp do strony jest bezpłatny.